LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

RENEA hyn në banesën e 62-vjeçarit/  Vijojnë negociatat për dorëzim

12 Gusht 2023, 08:46, Kronika CNA
RENEA hyn në banesën e 62-vjeçarit/  Vijojnë
Foto ilustruese

Forcat RENEA kanë hyrë në banesën e 62-vjeçarit me inicialet R.M në fshtain Qesarakë. Mësohet se vijojnë negociatat me 62-vjeçarin në mënyrë që të dorëzohet .

R.M ka plagosur gruan dhe ka qëlluar me mjete të forta të birin, të cilët ndodhen në spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Ai është i armatosur ndërsa bëhet me dije se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Më herët 62-vjeçari ka hapur zjarr ndaj forcave të policisë./ CNA

 

Lajmet e fundit nga