LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kanosi me thikë klientët e tij/ Shpallet në kërkim pronari i restorantit në Sarandë

7 Gusht 2022, 18:12, Kronika CNA
Kanosi me thikë klientët e tij/ Shpallet në kërkim pronari i
Foto ilustruese

Policia ka shpallur në kërkim 48-vjeçarin Alban Çoba, pronari i restorantit në Sarandë, pas publikimit të videos, teksa ndiqte me thikë klientët e tij.

Konflikti ka ndodhur rreth orës 18:00 pas një debati me disa klientë nga Delvina lidhur me faturën, për të cilën klientët nuk ishin dakord dhe refuzonin ta paguanin.

Çoba i ka kanosur ata me një mjet prerës, por fatmirësisht konflikti është mbyllur pa të lënduar.

Restoranti ku ka ndodhur episodi i pakëndshëm për turizmin, ndodhet në aksin Turizëm-Kanali i Çukës.

Gjithashtu raportohet se policia nuk e ka gjetur as në lokal dhe as në banesë pronarin, ndaj e ka shpallur në kërkim./CNA.al

Lajmet e fundit nga