LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përplasen dy automjete/ Aksidenti shkakton radhë kilometrike në Llogara

7 Gusht 2022, 17:19, Kronika CNA
Përplasen dy automjete/ Aksidenti shkakton radhë kilometrike në
Foto ilustruese

Një aksident në Llogara është regjistruar pasditen e sotme. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Si pasojë e aksidentit ka pasur vetëm dëme materiale dhe një radhë të gjatë kilometrike automjetesh në trafik për shkak të përplasjes.

Radha e automjeteve në pritje ka qenë kilometrike në të dy kahet e rrugës. Situata e qarkullimit rrugor ka qenë e rënduar edhe në Vlorë këtë të diel.

Trafiku pritet të rëndohet edhe më tej në mbrëmje ku me qindra automjete kthehen nga plazhet e bregdetit drejt qyteteve të tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga