LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video/ Pronari i restorantit terrorizon klientin, e ndjek me thikë në dorë në rrugë

7 Gusht 2022, 16:53, Kronika CNA
Video/ Pronari i restorantit terrorizon klientin, e ndjek me thikë në
Foto ilustruese

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në jug të vendit.

Përveç çmimeve të larta, pushuesit vijojnë dhe përballen me arrogancën dhe dhunën e pronarëve të restoranteve dhe hoteleve.

Videoja e mëposhtme, e bërë publike nga mediat, është xhiruar në një restorant në Sarandë, ku klienti ka pasur një përplasje me pronarin, i cili e ndjek në rrugë me thikë në dorë.

Kujtojmë që pak vite më parë Mihal Kokëdhima bëri të njëjtin gjest duke terrorizuar klientët në lokalin e tij vetëm pse këtyre të fundit nuk u pëlqeu as ushqimi, por as çmimi abuzues në faturë./CNA.al

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Lajmet e fundit nga