LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish-lojtari i Teutës përplaset me makinë/ Kush është viktima e aksidentit në autostradë

7 Tetor 2022, 09:48, Kronika CNA
Ish-lojtari i Teutës përplaset me makinë/ Kush është
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Një automjet ka dalë nga rrugë, dhe për pasojë ka humbur jetën Hektor Psathan.

44-vjeçari ka qenë portier tek ekipet e minifutbollit të Teutës, dhe ish-lojtar i ekipit kombëtar.

Në vitin 2017, i njëjti u arrestua për prostitucion dhe kokainë./CNA.al

Lajmet e fundit nga