LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I moshuari bie nga biçikleta në Korçë/ Ndërron jetë

18 Prill 2024, 10:18, Kronika CNA
I moshuari bie nga biçikleta në Korçë/ Ndërron
Foto nga vendi i ngjarjes

Një 76-vjeçar me iniciale B.D ka ndërruar jetë pranë vendit të quajtur "Kryqëzimi i Voskopit", në Korçë. I moshuri është rrëzuar nga biçikleta dhe gjatë transportimit për në spitalin ka humbur jetën.

Njoftimi i Policisë: 

Sot rreth orës 09:30, në lagjen nr. 17, Korçë, pranë vendit të quajtur "Kryqëzimi i Voskopit", shtetasi B. D., 76 vjeç, banues në fshatin Ravonik, duke drejtuar një biçikletë, është rrëzuar në rrugë dhe gjatë transportimit për në spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të vdekjes, ku paraprakisht dyshohet për shkaqe natyrale./CNA 

Lajmet e fundit nga