LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e Artan Cukut/ Imeraj zbulon arsyen e zvarritjes së çështjes

17 Prill 2024, 20:06, Kronika CNA
Vrasja e Artan Cukut/ Imeraj zbulon arsyen e zvarritjes së
Elisabeta Imeraj

Sonte në emisionin Në Shënjestër të gazetares Klodiana Lala është folur për vrasjen e komisarit Artan Cuku.

Ish-kryeprokurorja Elisabeta Imeraj ka zbuluar se procesi i reformimit ka ndikuar në zvarritjen e procesit për zbardhjen e vrasjes së Artan Cukut.

“Nuk di të them nëse ka patur presion sa nuk janë adresuar. Unë e theksova më para ajo që është e dukshme dhe e gjendshme është që teknikisht gjithë procesi i reformimit ka ndikuar në zvarritjen e procesit”, tha Imeraj./ CNA

Lajmet e fundit nga