LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

71-vjeçari i jep fund jetës

15 Prill 2024, 18:52, Kronika CNA

71-vjeçari i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Gojan i Vogël.

Dyshohet se shtetasi N.N 71-vjeç ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

“Mbasditen e sotme, shtetasi N. N., 71 vjeç, banues në fshatin Gojan i Vogël, Pukë, dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga