LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident masiv në Shëngjin/ Plagosen dy persona

14 Prill 2024, 18:20, Kronika CNA

Aksident masiv në Shëngjin/ Plagosen dy persona

3 automjete janë përplasur pasditen e some në hyrje të Shëngjinit.

Mësohet se si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona, të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e plota të aksidentit, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e përplasjes së 3 mjeteve./ CNA

Lajmet e fundit nga