LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kthyen stanin në "shtëpi bari"/ Jepet masa e sigurisë për vëllain e deputetit

13 Prill 2024, 11:42, Kronika CNA
Kthyen stanin në "shtëpi bari"/ Jepet masa e sigurisë
Gjykata e Lezhës

Vëllai i deputetit, Eduard Ndreca, Armando Ndreca është lënë në "detyrim paraqitje". Vendimi është marrë sot nga Gjykata e Lezhës. 

Ky i fundit akuzohet se në bashkëpunim me persona të tjerë kishte përshtatur një stan për kultivimin e bimëve narkotike.

Ndërkohë është dhënë masa e sigurisë "arrest me burg" për dy persona të tjerë me iniciale A.N dhe E.Sh. Të tre personat u ndaluan nga policia dy ditë më parë./CNA 

Lajmet e fundit nga