LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë një person në lumin Buna

16 Prill 2024, 13:05, Kronika CNA
Gjendet i pajetë një person në lumin Buna
Foto ilustruese

Një person është gjetur i pajetë rreth orës 11:25, në ujërat e lumit Buna, në afërsi të fshatit Pentar të Shkodrës.

Personi i pajetë është identifikuar si 49-vjeçari me iniciale Sh. K., ndërsa trupi i tij është gjetur nga familjarët.  

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune në trup.

Viktima ishte denoncuar 3 ditë më parë për largim nga banesa nga vëllai i tij G. K.

Aktualisht, grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit dhe për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës./ CNA

Lajmet e fundit nga