LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitën me pistoletë lodër një pikë karburanti në Vlorë/ 3 persona të arrestuar

22 Prill 2024, 09:20, Kronika CNA

Grabitën me pistoletë lodër një pikë karburanti në

Policia ka vënë në pranga 3 shtetas, të cilët kanë kryer disa vjedhje.

Ata, nën kërcënimin e një pistolete lodër, kanë vjedhur xhiron ditore në një pikë karburanti në Vlorë.

Policia ka sekuestruar armën imituese pistoletë me silenciator, shumën e parave dhe aparatin celular, të dyshuar të vjedhura, një mjet prerës (thikë) dhe automjeti që autorët kanë përdorur për t’u larguar nga vendi i ngjarjes./ CNA

 

Lajmet e fundit nga