LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Aksident në Tiranë/ Përmbyset makina tek "Oxhaku"

21 Prill 2024, 16:23, Kronika CNA

Video - Aksident në Tiranë/ Përmbyset makina tek

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Tiranë, në zonën e "Oxhakut", prapa spitaleve, pranë godinës së SHISH-it. Mësohet se një makinë është përmbysur.

Nga informacionet paraprake, nuk raportohet për persona të plagosur, por aksidenti ka sjellë probleme me qarkullim.

Dyshohet se shkak i aksidentit të jetë shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga CNA, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave.

CNA ka mësuar se nuk është hera e parë që në këtë vend ndodhin aksidente. Edhe ditën e djeshme u përfshi në aksident një motor, por fatmirësisht nuk pati pasoja në njerëz./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga