LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbardhet ngjarja/ Momentet kur autori u vë flakën 3 makinave në Shkodër

20 Prill 2024, 10:21, Kronika CNA

Zbardhet ngjarja/ Momentet kur autori u vë flakën 3 makinave në

Zbardhet ngjarja në Shkodër, ku u dogjën 3 automjete. Në prangat e policisë ka rënë shtetasi F. N. (F. B., F. K.), 48 vjeç. 

Njoftimi i Policisë: 

Komisariati i Policisë Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Shkodrës, zbardhin djegien e 3 automjeteve, kryer më datë 23.12.2022, në lagjen “Ndoc Mazi”.

Si rezultat i veprimeve të thelluara hetimore është identifikuar, kapur dhe vënë në pranga autori i dyshuar, shtetasi F. N. (F. B., F. K.), 48 vjeç, banues në Shkodër.

Nga hetimet dyshohet se më datë 23.12.2022, rreth orës 03:20, në lagjen “Ndoc Mazi”, 48-vjeçari ka djegur me lëndë djegëse (benzinë), automjetin tip “Benz” në pronësi te shtetasit A. D., automjetin tip “Benz” në pronësi të shtetasit K. D. dhe automjetin tip “Volkswagen” në pronësi të shtetasit K. L..

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga