LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet në brigjet e Kroacisë trupi i pajetë i 40-vjeçarit shqiptar

20 Prill 2024, 15:52, Kronika CNA
Gjendet në brigjet e Kroacisë trupi i pajetë i 40-vjeçarit
Foto ilustruese

Trupi i pajetë i shtetasit A. N., 40 vjeç, është gjetur në brigjet e Porto Romanos.

40-vjeçari u mbyt në zonën e Porto Romanos dhe rezultonte i zhdukur prej dy muajsh.

Viktima ishte duke peshkuar së bashku me të vëllanë dhe një person tjetër, dhe dyshohet se ka rrëshqitur duke rënë në ujë, por nuk ka mundur të dalë nga deti pasi është tërhequr nga rryma./ CNA

Lajmet e fundit nga