LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Bypass-in e Fierit/ Raportohet për të lënduar

1 Prill 2023, 22:29, Kronika CNA
Aksident në Bypass-in e Fierit/ Raportohet për të lënduar
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në Bypassin e Fierit.

Mediat raportojnë se automjeti “Mercedez Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëri –tjetrin.

Si pasojë e përplasjes raportohet edhe për persona të lënduar të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur  policia, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga