LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident me një viktimë në aksin Shkodër-Lezhë/ Humb jetën 68-vjeçari, ia mbath shoferi

30 Nëntor 2023, 10:32, Kronika CNA
Aksident me një viktimë në aksin Shkodër-Lezhë/ Humb
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Lezhë, ku një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Aksidenti ka ndodhur në mesnatë, ndërsa po vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit.

“Rreth mesnatës, në aksin rrugor “Shkodër-Lezhë”, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka përplasur shtetasin M. P. (këmbësor), 68 vjeç, banues në fshatin Troshan, Lezhë, i cili si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga