LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shaban Murseli takon Naimin në burg/ Zbulon bisedën me të

9 Dhjetor 2023, 22:03, Kosova & Bota CNA

Shaban Murseli takon Naimin në burg/ Zbulon bisedën me të

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit i akzuar si i dyshuar për vrasjen e Liridona Ademajt ka treguar se e ka takuar të birin në burgun e sigurisë së lartë në Dyz.

Gjatë një intreviste, Shaban Murseli tregoi bisedën me të birin i cili i ka thënë se nuk ka paguar 30 mijë euro, as nuk ka blerë armë dhe as nuk e ka ditur për vrasjen atë natë.

“Sot, e takova, nga ato që më tha Naimi as nuk ka paguar 30 mijë euro as nuk ka blerë armë dhe as nuk e ka ditur për vrasjen atë natë”, ka thënë Shaban Murseli./ CNA

Lajmet e fundit nga