LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndodh në Kosovë/ Nusja lë dhëndrrin ditën e dasmës, gënjejnë dasmorët: Përfundoi në spital

6 Dhjetor 2022, 18:56, Kosova & Bota CNA

Ndodh në Kosovë/ Nusja lë dhëndrrin ditën e

“Siç e do zakoni bëhen dasmat në vendin tonë” është një shprehje popullore e cila përkufizon ahengjet familjare. Ndërsa një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një nga familjet shqiptare gjatë sezonit të dasmave.

Organizuesi i dasmës Eltoni ka fol në emisionin “Libero” me Resul Sinain rreth kësaj ngjaje të pazakontë në vendin tonë. Duket se nusja kishte braktisur dhëndrin dhe Eltoni ishte detyruar nga familja e nuses të gënjej duke i thënë se “ nusja është e sëmurë dhe e kemi dërguar në spital”./CNA.al Burimi: Express

Lajmet e fundit nga