LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti nga Veriu në Jug/ Nuk ka vend për panik

2023-01-14 08:28:00, Sociale CNA

Lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti nga Veriu në

Lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme janë ndjerë në vendin që nga dita e djeshme dhe që kanë vijuar edhe mëngjesin e sotëm.

Lëkundjet më të mëdha kanë qenë me magnitudë, 3.6 dhe më të voglat deri në  magnitudën 2.

Epiqendra, ka qenë që nga Klosi, Bilisht e Konispol.

Nuk raportohet për dëme dhe nuk ka vend për panik, sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencave, që monitorijnë aktivitetet sizmike./CNA.al

Lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti nga Veriu në

 

Lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti nga Veriu në

Lajmet e fundit nga