LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ E kuqe si Oriola Marashi, modelja shfaqet mahnitëse

2024-02-16 18:48:00, Lifestyle CNA
FOTOT/ E kuqe si Oriola Marashi, modelja shfaqet mahnitëse
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga modelet më të ndjekura dhe të suksesshme shqiptare si brenda dhe jashtë vendit.

Bukuroshja mhanit ndjekësit me fotot që publikon herë pas here.

Së fundi ajo ka ndarë me ndjekësit se si është veshur në Ditën e Shën Valentinit.

Modelja është shfaqur shumë elegante, me një kostum të kuq duke treguar dhe dekoltenë.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga