LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eleminim i dyfishtë/ Kush u largua nga Big Brother pas Elvisit?

2024-02-14 09:47:00, Lifestyle CNA

Eleminim i dyfishtë/ Kush u largua nga Big Brother pas Elvisit?

Gazetari Elvis Myrtaj është eleminuar nga gara për #mimin e madh ët Big Brother Vip në një nominim mes Romoe Veshjat dhe Heidi Bacit.

Mrytaj nuk pati fatin të kishte një biletë kthimi që të vazhdonte lejen ashtu siç e kishte paralajmëruar.

Por përveç Elvisit pati një tjetër person që u largua nga shtëpia. Në një përballje me më pak të preferuarit, ishte Dea Vieri ajo që u votua për të dalë jashtë.

Në nominim për javën e ardhshme janë tre banorë, Egla, Endriku dhe Françeska./ CNA

Lajmet e fundit nga