LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

2022-11-16 11:23:00, Kulturë CNA

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

Sot ka nisur edicioni i 25-të i Panairit të Librit “Tirana 2022”, që organizohet nga Shoqata e Botuesve Shqiptarë.

Në hyrje të Pallatit të Kongreseve, në vendin ku po mbahet Panari të pret një grumbull i madh me plehra.

Në fotot e mëposhtëm të shkrepura nga CNA.al, mëngjesin e sotëm, shihet një pamje e mjerueshme, sikur je në një zonë getoje jo në mes të kryeqytetit dhe për më tepër në një ngjarje të rëndësishme kulturore./CNA.al

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

Foto-Panairi i librit, mes plehrash

15:30 CULTURE

Ky është

Pavarësisht se ka një popullsi prej vetëm 2,400 banorësh, ...

Lajmet e fundit nga