LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lajmi i hidhur/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar

2022-10-29 20:11:00, Kulturë CNA
Lajmi i hidhur/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar
Foto ilustruese

Një lajm i hidhur ka ardhur mbrëmjen e sotme për botën e artit. Aktori i mirënjohur, Enver Hyseni, është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur teatri “Migjeni”, i cili shpreh ngushëllimet për familjarët dhe miqtë.

Homazhet për artistin do të zhvillohen nesër, nga ora 10-12, në hollin e teatrit “Migjeni”.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni!

Ngushëllimet tona të sinqerta shkojnë për familjen dhe komunitetin e artistëve !

U prefsh në paqe, Enver Hyseni!

Homazhet zhvillohen nesër, me datë 30 Tetor nga ora 10-12, në hollin e teatrit “Migjeni””, thuhet në deklaratë./ B.A. – CNA.al

Lajmi i hidhur/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar

Lajmet e fundit nga