LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 30 janar 2024

30 Janar 2024, 07:20, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 30

Sot, më 30 janar 2024, dollari amerikan blihet me 95.6 lekë dhe shitet me 96.5 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.9 lekë dhe shitet me 121.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.3 lekë, ndërsa në shitje me 111.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.8 lekë dhe në shitje me 71.8 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 30

Lajmet e fundit nga