LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro, paundi dhe franga "prekin fundin"/ Kursi i këmbimit, 11 shkurt 2024

11 Shkurt 2024, 08:09, Ekonomi CNA

Euro, paundi dhe franga "prekin fundin"/ Kursi i këmbimit, 11

Sot, më 11 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96 lekë dhe shitet 96.9 lekë.

Euro sot blihet me 103.5 lekë në shitje, në blerje me 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.7 lekë, dhe shitet me 121.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.2 lekë, në shitje me 110.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.9 lekë dhe në shitje me 71.9 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Euro, paundi dhe franga "prekin fundin"/ Kursi i këmbimit, 11

Lajmet e fundit nga