LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro dhe dollari, në ditët më të zeza/ Kursi i këmbimit, 7 shkurt 2024

7 Shkurt 2024, 07:57, Ekonomi CNA

Euro dhe dollari, në ditët më të zeza/ Kursi i

Sot, më 7 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96.3 lekë dhe shitet 97.3 lekë.

Euro sot blihet me 103.7 lekë në shitje, në blerje me 104.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 121 lekë, dhe shitet me 122 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.3 lekë, në shitje me 111.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.1 lekë dhe në shitje me 72.1 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Euro dhe dollari, në ditët më të zeza/ Kursi i

Lajmet e fundit nga