LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ “Ul pagën, ku*vë”, ylli i Barcelonës sulmohet nga tifozët

10 Gusht 2022, 21:14, Blog CNA
VIDEO/ “Ul pagën, ku*vë”, ylli i Barcelonës sulmohet

Mesfushori holandez, Frenki de Jong, është sulmuar nga tifozët e Barcelonës, teksa i drejtohet qendrës stërvitore paraditen e sotme. Ai është një nga ata që ka pagë të majme te Barcelona, teksa fansat "blaugranas" i kanë kërkuar që të ulë pagën.

“Ul pagën, ku*vë”, dëgjohet të thërrasin tifozët ndaj De Jongut, i cili ka injoruar thirrjen dhe është drejtuar për nga parkingu i qendrës stërvitore.

Pavarësisht një merkatoje mjaft premtuese, problemet ekonomike te Barcelona vijojnë të jenë evidente dhe klubi katalan nuk po arrin të regjistrojë të gjithë lojtarët me të cilët ka firmosur këtë verë.

Lajmet e fundit nga