Pengmarrja e 30-vjeçares/ Flet autori: Erdhi me dëshirën e saj, e kam çuar vetë në komisariat

2 Gusht 2022, 10:43, Blog CNA

Pengmarrja e 30-vjeçares/ Flet autori: Erdhi me dëshirën e

Marjus Musaku është arrestuar për mbajtjen peng të Ersida Dyrmishit.

Kjo u fundit u denoncua nga familjarët si e zhukur me 25 korrik 2022.

Dyrmishi pretendon se Musaku e ka përdhunuar duke e kërcënuar me thikë, por para Policisë, autori i dyshuar ka dhënë tjetër version.

Musaku mësohet se ka thënë se nuk e ka marrë me forcë 30-vjeçaren dhe se ajo ka shkuar vetë tek ai.

Për më tepër ai pretendon se e ka çuar vetë 30-vjeçaren në Komisariat.

“Erdhi me dëshirën e saj. Nuk e kam marrë forcërisht, po erdhi me dëshirën e saj. Po ta kisha marrë me forcë nuk do ta sillja vetë në komisariat. Kemi njohje me njeri-tjetrin”, tha Marjus Musaku./CNA.al

Lajmet e fundit nga