LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Zoti, familja dhe kombi”/ Koalicioni Shqiptar Pro Familjes dhe Jetës organizon konventën e dytë

15 Shkurt 2023, 16:07, Aktualitet CNA
“Zoti, familja dhe kombi”/ Koalicioni Shqiptar Pro Familjes dhe
Pastor Akil Pano

Pastor Akil Pano ka zbuluar se në datën 18 shkurt ora 10:00 do të zhvillohet konventa e dytë nga Koalicioni Shqiptar Pro Familjes dhe Jetës, me temë "Zoti, familja dhe kombi".

Pano bën me dije se në këtë ngjarje do të marrin pjesë personalitete nga USA, Austria, Anglia, Brukseli, Italia, Hungaria dhe Shqipëria.

Gjithashtu në këtë ngjarje janë të ftuar të marrin pjesë: personalitete të larta shtetërore, anëtarë të Kuvendit të Shqipërisë, trupi diplomatik, udhëheqës fetarë, përfaqësues të pushtetit qendror dhe vendor akademikë, përfaqësues të organizmave joqeveritare, përfaqësues të medias, personalitete të jetës publike dhe qytetare.

“ZOTI, FAMILJA, KOMBI”

Me pjesëmarrjen e personaliteteve nga USA, Austria, Anglia, Brukseli, Italia, Hungaria dhe Shqipëria.

Në këtë ngjarje janë të ftuar të marrin pjesë: personalitete të larta shtetërore, anëtarë të Kuvendit të Shqipërisë, trupi diplomatik, udhëheqës fetarë, përfaqësues të pushtetit qendror dhe vendor akademikë, përfaqësues të organizmave joqeveritare, përfaqësues të medias, personalitete të jetës publike dhe qytetare.

18 Shkurt 2023, e Shtunë, ora 10:00

Hotel Tirana International, Salla "Akernia", thuhet në njoftim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga