LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarr në një lokal në katin e katërt të Gjykatës së Lartë në Tiranë

20 Korrik 2023, 08:36, Aktualitet CNA

Zjarr në një lokal në katin e katërt të Gjykatës

Mëngjesin e së enjtes ka rënë zjarr në një lokal në tarracën e katit të katërt të Gjykatës së Lartë. Policia bën me dije se shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. 

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. 

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 20.07.2023, rreth orës 08:05, në kryqëzimin e rrugës “Myslym Shyri” me rrugën “Ibrahim Rrugova”, në një lokal në tarracën e katit të katërt të Gjykatës së Lartë, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe ato të zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Lajmet e fundit nga