LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Studimet për të rinjtë/ Më 10 Shkurt do të çelet Panairi Ndërkombëtar i Edukimit

1 Shkurt 2023, 18:15, Aktualitet CNA

Studimet për të rinjtë/ Më 10 Shkurt do të çelet

Nëse doni të aplikoni dhe të përfitoni një bursë për të studiuar në Western Balkans University në Tiranë apo edhe në kolegje dhe universitete në Angli, USA, Canada, Zvicër, Austri, Suedi etj. ejani tek Maritim Plaza më 10 Shkurt.

Bursa të bazuara në rezultatet e shkollës dhe niveli i gjuhës angleze.

Western Balkan University deri në 100 %.

St. Andreës College Cambridge deri në 75 %.

CATS Colleges deri në 50%.

Sëiss Education Group deri në 20 %.

Foundation on Campus deri në £ 4,000.00.

Masters 1 dhe 2 vite.

Aplikimi dhe ndihma për marrjen e vizës falas.

Ofertat e bursës ditën e Panairit.

Aplikim i shpejtë.

Ju mirëpresim tek Maritim Plaza Tirana më datë 10 Shkurt, ora 10.00 - 18.00.

Të rinjtë shqiptarë që duan të zgjedhin Universitet e huaja brenda dhe jashtë vendit do të marin një mundësi më shumë.

Tel: 0674035007

Mail: [email protected]

Lajmet e fundit nga