LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shoqërohet në polici agresori që goditi Berishën

6 Dhjetor 2022, 12:51, Aktualitet CNA

Shoqërohet në polici agresori që goditi Berishën

Policia ka shkuar në selinë e PD-së për të shoqëruar agresorin që goditi kreun e PD-së, Sali Berisha.

Pas goditjes së së Berishës, sigurimi e ka marrë agresorin dhe e ka çuar në seli aty ku kanë pritur Policinë, e cila e ka shoqëruar në komisariat.

Agresori identifikohet me inicialet G.Sh./CNA.al

Lajmet e fundit nga