LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sulmohet dhe goditet Berisha/ Shoqëruesit izolojnë agresorin

6 Dhjetor 2022, 12:25, Aktualitet CNA

Sulmohet dhe goditet Berisha/ Shoqëruesit izolojnë agresorin

Sapo ka nisur protesta ka ndodhur një incident.

Një person raportohet se ka goditur kreun e PD-së, Sali Berisha. 

Personi e ka goditur Sali Berishën me grushte.

Kjo ngjarje ka ndodhur pas daljes së Berishës nga selia e PD-së./ CNA.al

Sulmohet dhe goditet Berisha/ Shoqëruesit izolojnë agresorin

 

Lajmet e fundit nga