LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-FOTO- Momenti agresiv/ Si u sulmua Sali Berisha në dalje të selisë

6 Dhjetor 2022, 12:42, Aktualitet CNA
VIDEO-FOTO- Momenti agresiv/ Si u sulmua Sali Berisha në dalje të
Kreu i PD, Sali Berisha

Kreu i PD, Sali Berisha, është sulmuar sot pasi ka dalë nga selia blu.

Një person i paidentifikuar ende, ka goditur me grusht kreun e demokratëve, i cili edhe pas goditjes është ngritur dhe ka vazhduar rrugëtimin drejt protestuesve.

VIDEO-FOTO- Momenti agresiv/ Si u sulmua Sali Berisha në dalje të

Më poshtë shihni videon e momentit ku agresori ka sulmuar Berishën./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga