LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protesta e opozitës/ Shoqerohen 3 persona në komisariat, 1 efektiv i lënduar

13 Shkurt 2023, 19:40, Aktualitet CNA

Protesta e opozitës/ Shoqerohen 3 persona në komisariat, 1 efektiv i

Tre persona janë shoqeruar në Komisariatin nr.1 në Tiranë pas përfundimit të protestës së thirrur nga opozita.

Ndërkohë një efektiv policie mësohet se është lënduar pas përplasjeve të protestuesve me policinë.

Protestuesit hodhën kundrejt policisë, shashka dhe tymues./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga