LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Njëri punon, tjetri fotografon”/ Këlliçi: Administrimi i Tiranës, një reality show

19 Janar 2023, 14:55, Aktualitet CNA
“Njëri punon, tjetri fotografon”/ Këlliçi:
Kandidati i PD-së, për kryetar bashkie të Tiranës, Belind Këlliçi

Kandidati i PD-së, për kryetar bashkie të Tiranës, Belind Këlliçi, ka deklaruar se administrimi që kryebashkiaku Erion Veliaj i bënTiranës është një reality show.

Në rrjetet e tij sociale, Këlliçi ka publikuar momentin ku tregon se si një punonjës fotografohet teksa pastron pustetat në rrugë.

Ky është modeli që duhet të largojmë nga bashkia, që të fillojmë punën një orë e më parë për t'i dhënë 1 milion banorëve një administrator dhe një ekip që punon pa zhurmë”, ka shtuar më tej Belind Këlliçi.

Administrimi i Tiranës një reality shoë

1 tek punëtor i shoqëruar nga fotografi që shkrep këtë moment suksesi. Në zyrat e Bashkisë Tiranë, skuadra e produksionit pret fotografinë për të publikuar një ngjarje të paprecedentë pune.

Hapa gjigandë ka bërë bashkia. Njëri punon, njëri fotografon, qindra komentojnë.

Ky është modeli që duhet të largojmë nga bashkia, që të fillojmë punën një orë e më parë për t'i dhënë 1 milion banorëve një administrator dhe një ekip që punon pa zhurmë.

Tirana duhet t'i ngjajë Europës! Duhet t'u japim shqiptarëve një kryeqytet normal, të pastër, të gjelbër, të jetueshëm dhe me hapësira për të gjithë!

14 maj #FitojmëTiranën", shkruan Këlliçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga