LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prej vitesh në ekranin e "News 24"/ Irfan Hysenbelliu së shpejti braktiset nga gazetari më besnik

19 Janar 2023, 13:21, Aktualitet CNA

Prej vitesh në ekranin e "News 24"/ Irfan Hysenbelliu së

Emisioni “Koha për t’u zgjuar”, i drejtuar nga Bashkim Hoxha, së shpejti nuk do të shfaqet më në ekranin e "News 24"-ës.

Burime pë CNA.al kanë thënë se, pas disa vitesh në këtë media, themeluesi dhe prezantuesi Bashkim Hoxha ka braktisur Irfan Hysenbelliun.

"News 24" e identifikonte mëngjesin me Bashkim Hoxhën dhe emisionin e tij, prej më shumë se tetë vitesh.

Emisioni “Koha për t’u zgjuar”, do të shfaqet së shpejti në televizionin "ABC News". 

Sigla e emisionit të Bashkim Hoxhës, i cili u tregon shqiptarëve, se është ora 7:00 e mëngjesit, ku pasi lexohen titujt e parë të gazetave, një minutazh i konsiderueshëm u kushtohet telefonatave të qytetarëve, do të transmetohet në "ABC News"./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga