LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet se ku do të shfaqet Arjan Çani/ Ja cili televizion e ka blerë 

19 Janar 2023, 13:37, Aktualitet CNA

Zbulohet se ku do të shfaqet Arjan Çani/ Ja cili televizion e ka

Irfan Hysenbelliu po braktiset nga gazetarët dhe autorët e emisioneve.

Pas Bashkim Hoxhës, themeluesit dhe prezantuesit të emisionit “Koha për t’u zgjuar”, një tjetër emër që kishte nënshkruar kontratë paraprake me Hysenbelliun e ka braktisur.

Bëhet fjalë për Arjan Çanin dhe emisionin e tij “Zonë e lirë”, i cili më herët ka nënshkruar një kontratë paraprake me Irfan Hysenbelliun për t’u shfaqur në "Panorama Tv", ku ishte ndërtuar edhe studioja.

Burime për CNA.al bëjnë me dije se Arjan Çani do të shkojë në "ABC News".

Emisioni “Zonë e lirë”, thuhet se së shpejti do të nisë transmetimin në televizionin "ABC News", duke lënë kështu "Panorama Tv" e Irfan Hysenbelliut./CNA.al

Lajmet e fundit nga