LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Në ring nuk futet robi pa stërvitje”/ Çfarë paralajmëron Gjergj Luca?

10 Korrik 2023, 14:37, Aktualitet CNA

“Në ring nuk futet robi pa stërvitje”/ Çfarë

Biznesmeni dhe sipërmarrësi Gjergj Luca ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale, se sonte do të jetë i ftuar në emisionin e gazetarit Ylli Rakipi, “Të paekspozuarit”, në orën 21:45.

Lajmin e ka dhënë teksa shihet duke u stërvitur në boks, duke paralajëmruar se do të jetë një intervistë  “e nxehtë”.

“Më ka thënë Rakipi, Lucë do të bëj copë prandaj jam duke bërë stërvitje.  E mër Yll ça do të gjejë nga unë sot”, është shprehur Luca në videon e publikuar.

Luca njihet për qëndrimet e tij të forta si në biznes ashtu dhe në politikë.

Biznesmeni shpesh gjendet në shënjestër për shkak të komenteve të tij apo kritikave që ka ndaj politikës.

Gjithashtu mesazhet që jep janë shumë të forta duke i dhënë më shumë zë faktit që fokusi duhet të jetë më shumë te puna dhe veprat dhe jo te fjalët./ CNA

Lajmet e fundit nga