LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Kapet në Rinas një valixhe e dyshuar për përgjime

1 Qershor 2022, 16:47, Aktualitet CNA

Foto - Kapet në Rinas një valixhe e dyshuar për përgjime

Policia ka kapur në Rinas një valixhe të dyshuar për përgjime.

Burime për CNA.al bëjnë me dije se sendet e dyshuara për përgjime janë gjetur në valixhen e dy britanikëve.

Nga informacionet paraprake, ende nuk ka shumë informacion lidhur me rrethanat e ngjarjes.

Policia ka ndaluar dy shtetasit britanikë dhe ka filluar menjëherë punën për verifikimin e sendeve të sekuestruara.

Ndërkaq, pritet që blutë të hedhin më shumë dritë mbi kontrollin në aeroport./ B.A. - CNA.al

Foto - Kapet në Rinas një valixhe e dyshuar për përgjime

Lajmet e fundit nga