LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Evi Kokalari sërish e prekur/ S’më nxjerin foton e bukur

11 Korrik 2022, 19:04, Aktualitet CNA
Evi Kokalari sërish e prekur/ S’më nxjerin foton e bukur
Evi Kokalari

Aktivistes Edi Kokalari i ka mbetur mendja tek një foto e saj, ku nuk i pëlqen vetja.

“Plagë në zemër” e ka atë foto, që nuk po e heq dot nga qarkullimi në internet, dhe nuk lë rast pa e përmenduar.

Ashtu siç i kanë mbetur “plagë në zemër” edhe sulmet ndaj deputetit Belind Këlliçi, të cilin në çdo dalje të saj publike do të gjejë një gjë, ose do të artikulojë një fjali kundër tij.

Në postimin e saj më të fundit pas sulmeve ndaj Këlliçit nuk harron të përmend edhe foton që sipas saj e nxjerr të deformuar.

Me foton e kuptuam që e ka hall, por nuk e ndihmojmë dot, ka dalë siç ka qenë në atë moment.

Por nuk ka sqaruar pse po e sulmon kaq shumë Këlliçin, duke ndjekur të njëjtën linjë me kryebashkiakun Erion Veliaj.

Pas më shumë se një muaji sulmesh e reagimesh në rrjetet sociale, Kokalari tregoi se linja që po ndjek nuk është pro PD, por pro kryebashkiakut Veliaj.

Nëse më parë ishte e kamufluar në mbështetje të tij, pasi iu çorr maska Kokalari ka dalë qartazi në mbështetje të bashkëpunëtorit të saj në krye të bashkisë së Tiranës, duke krijuar nje linjë sulmi dhe përçarje ndaj Partisë Demokratike.

Po pyetja lind pse tani u bë kaq aktive Kokali?

Pse e ka kaq “merak” Belindin?!

Apo mos vallë e sheh si konkurent të lali Erit!

Se ky i fundit, nuk lë rast pa hedhur akuza e kunja ndaj deputetit Këlliçi.

Mirë Lali ka hallin e bashkisë se po sheh rival nga të gjitha anët dhe i ikën nga duart pushteti, po Kokalari, çfarë halli ka?!

Kjo çfarë fiton në këtë histori?!

Mbeti duke thënë se kam fakte e do të plas bomba e do ti bëj të ditur më vonë.

Me vonë kur!?

Kur ti duhet lali Erit, se nuk besojmë se ka “bomba” që i shërbëjnë PD?!

Të gjthë e dinë që Evi s’ka asnjë bombë thjesht po shton sulmet dhe akuzat e saj, sepse duhet të paraqitet në gjykatë ku është kallëzuar për të gjitha broçkullat që lëshon publikisht.

Evis Kokalari apo Evi Angelakis tashmë është qartazi në të njëjtën linjë zyrtare me Lali Erin, në fakt ngjasojnë shumë./CNA.al

Lajmet e fundit nga