LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luli duhet të shkojë në psikiatri!

27 Mars 2022, 14:03, Politikë CNA

Pas vendimit të gjykatës, që legjitimoi Kuvendin e 11 dhjetorit, hapi i parë që ndërmori Komisioni i Rithemelimit, ishte çmintimi i selisë së PD nnga blindat që kiste vendosur Lulzim Basha.

Shpenzimi që ka bërë ish kryetari për avetrurat e tij janë marramendëse, ku dyert e blinduara, apo edhe kamerat kapin shifrën e gati 40 mijë euro.

Por dikush duhet të kujdeset për të dhe ta çojë në psikiatri. Një individ, që e shihte veten për kryetar partie, edhe pse u shkarkua nga Kuvendin i 11 dhjetorit, jetonte në frikë dhe panik.

Blindimin e  të gjitha dyerve me hekura dhe montimin e kamerave në çdo cep e bën vetëm një njeri paranojak, ndaj kurimi i thellë nga ana psikike është gjëja e vetme që duhet bërë tashmë me ish kryetarin e PD.

Vetëm një njeri i marrë mund ti bëjë këto ?çmenduri? që nuk janë parë askund./E.K-CNA.al

Aventurat e Bashës/ Zbulohet sa kamera ka vendosur në seli dhe çmimi i tyre

Video-Sa ka kushtuar blindimi i selisë së PD-së/ Zbulohet shifra marramendëse

Lajmet e fundit nga