LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Video/ Vijon çmontimi i selisë së PD nga blindimet e Bashës  

27 Mars 2022, 11:52, Politikë CNA

Vijon çmontimi i dyerve të blinduara të vendosura nga Lulzim Basha në selinë blu. Ashtu siç është paralajmëruar nga Komisioni i Rithemelimit, selia e PD do t?i rikthehet normalitetit dhe do të shpëtojë nga bunkerizimi që Basha dhe të tijtë i bën gjatë këtyre muajve.

Nga pamjet dhe fotot shihen se janë çmontuar dyert me hekur me të cilët Basha kishte izoluar selinë, që demokratët të mos hynin në shtëpinë e tyre në 8 Janar.

Duket se pak nga pak, nga selia po zhduken aktet e shëmtuara të bëra nga frika e Lulzim Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga