Nipi i Enver Hoxhës “arratiset” jashtë vendit/ Rezarta Shkurta publikon fotot: Ishalla nuk e sheh mami

26 Janar 2022, 11:56, Lifestyle CNA
Nipi i Enver Hoxhës “arratiset” jashtë vendit/ Rezarta

Pas daljes nga burgu, nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha duket se po shijon jetën dhe pushimet luksozë.

Së fundi, duket se Ermal Hoxha ka lënë të ftohtin e Tiranës, dhe është ?arratisur? drejt Maldives, së bashku me bashkëshorten e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta.

Ka qënë kjo e fundit e cila ka publikuar në rrjetet sociale foto nga pushimet, ndërsa bashkëngjitur shkruan ?Ishalla nuk e sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali që e xhiroi?./CNA.al

 

 

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Lajmet e fundit nga