Bora mendon ende për Donaldin?/ Detaji që jo të gjithë e "kapën' në emision

25 Janar 2022, 13:42, Lifestyle CNA
Bora mendon ende për Donaldin?/ Detaji që jo të gjithë e

Bora Zemani është në qendër të vëmendjes që nga fillimi i ?Big Brother VIP?. Ajo madje shpeshherë merr vëmendje më shumë se vetë konkurrentët e situatat e krijuara me veshjen, akesesorët apo dhe fjalët që mund të thotë. Ditën e djeshme ndjekësit kanë vënë re një lidhëse në dorën e saj, gjë që shpesh herë e mban edhe Donaldi.

Nuk është hera e parë që ndjekësit kapin detaje te Borës gjatë prezantimit të ?Për?puthen?. Ajo shpeshherë madje e ka thumbuar Donaldin.

Kur Melisa me Andin po luanin bashkë ?lojën e çifteve? e Bora po u drejtonte pyetje, në një moment Bora pyet: Kush ka shije të çuditshme?

Melisa e drejtoi gishtin drejt saj dhe Bora duke qeshur tha ?e meritoja?.

Pati edhe komente të shumta që aluduan se Bora e kishte për Donaldin, pasi ka shije të çuditshme që ka qenë e dashura e tij.

Gjithashtu kur dy vajza Mikela dhe Ritvana po debatonin për Erionin, debate që janë të shpeshta në ?Për?puthen?, Bora iu drejtua atij duke i thënë se uron që ai të jetë i sinqertë e të mos luaj.

?Loja me dy vajza nuk është asnjëherë gjë e bukur dhe gjithmonë mendoj që djali do të dalë i humbur në fund dhe nuk do të ketë asnjërën.?- iu drejtua ajo Erionit, duke marrë edhe duartrokitjet e publikut./Shqiptarja.com

Lajmet e fundit nga