“Është një tmerr”/ Banori i BB VIP zbulon se ka dubluar filma porno 

26 Janar 2022, 09:51, Lifestyle CNA
“Është një tmerr”/ Banori i BB VIP zbulon se ka

Banorët e shtëpisë së ?Big Brother VIP? në bisedat me njëri-tjetrin, vijonë të tregojnë detaje nga jeta e tyre.

Një ndër personazhet i cili ka disa javë që ndodhet brenda shtëpisë së ?Big Brother VIP?, është edhe Tan Brama.

Ai është konsideruar si legjenda e ?street dance? në Shqipëri dhe është një nga koreografët më të talentuar.

Por së fundmi, teksa po bisedonte me Donaldin dhe Einxhel, Tani ka zbuluar një detaj që e ka habitur aktorin e humorit, ndërsa moderatorja e dinte.

Brama tregoi se ka marrë pjesë në dublimet e videove erotike në Digitalb, para 10 vitesh. Donaldi mbeti shumë i habitur nga ky rrëfim, ndërsa Einxhel e konfirmoi një gjë të tillë.

Madje koreografi i njohur zbuloi se bënte vetëm pasthirrmat.

Biseda mes banorëve:

Tani: Kam pas punuar te dublimet?

Donaldi: Kë ke dubluar?

Tani: Nuk e njeh Tan Bramen ti?

Einxhel: Te channel x?

Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf

Tani: E kam pasur Daniel pseudonimin, kam dalë te Çani e kam thënë. I ke pas pa ti?

Einxhel: Jo, duhet thënë se porno e dubluar është një tmerr

Tan Brama: Po, po, prandaj nuk pushoshin filmat.

Lajmet e fundit nga