E fundit!

x

“Revolucioni nuk ndalet, selia e PD do u kthehet demokratëve”/ Berisha zbulon lëvizjen e radhës

13 Janar 2022, 13:04, Politikë CNA
“Revolucioni nuk ndalet, selia e PD do u kthehet demokratëve”/

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur i vendosur për të mos u tërhequr nga lëvizja e tij.

Në një deklaratë për mediat, pas dëshmisë së dhënë në prokurori, Sali Berisha zbuloi se ditën e diel në orën 12:00, do të zhvillojë një takim me demokratët e Shkodrës.

Po ashtu, Berisha theksoi se revolucioni nuk do të ndalet dhe se selia e PD, do tiu kthehet demokratëve.

?I ftoj shkodranët, ditën e diel në orën 12:00, në Pallatin e Sportit.

Revolucioni nuk ndalet. Selia do ti kthehet PD.

Basha e ka kthyer në një bunker, e ka kthyer në turp të historisë.

Selia do tu kthehet demokratëve. Nuk ka forcë në botë që mund tua marrë.

Kthimi në kulla, është projekti më grabitqar. Mungon vetëm ti vënë emrin e George Soros.

I vënë emrin Parku i Katër Lirive. Një njeri që nuk di çfarë është liria.?-tha Berisha./CNA.al

Berisha plas “bombën”/ Tregon kush i nxori armët nga selia e PD, në 8 Janar

Lajmet e fundit nga