Nuk e pranojnë as kur u vetëofrohet, presidenti “i pamëshirshëm“ me Riberinë: Ma ofruan dje, por nuk e dija që luante akoma

9 Janar 2022, 11:25, Sport CNA
Nuk e pranojnë as kur u vetëofrohet, presidenti “i

Karriera e Riberisë po shkon drejt fundit. Kohët e lavdishme te Bajreni tashmë nuk janë asgjë tjetër veçse një kujtim i largët nga e shkuara, pasi tashmë nuk po arrin të gjejë ekip edhe duke u vetëofruar.

Aventura e fundit me Salernitanën nuk po shkon në mënyrën e duhur për francezin dhe ky i fundit dëshiron të largohet.

Menaxheri i tij e ka ofruar te klubi i Ceara-s, por ideja e tij nuk ka shkuar ashtu siç e priste. Presidenti i skuadrës braziliane tregohet ?i pamëshirshëm? me 38-vjeçarin, teksa është shprehur: ?Ma ofruan Riberinë dje, por nuk e dija që luante akoma. Nuk di çfarë t?ju them për këtë rast?.

Lajmet e fundit nga