LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit nxjerr foton/ Kush zgjedh këtë të ardhme, ka vulosur fundin politik

9 Janar 2022, 20:43, Politikë CNA
Anëtari i Komisionit të Rithemelimit nxjerr foton/ Kush zgjedh

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Gent Strazimiri ka reaguar lidhur me protestën e mbajtur ditën e djeshme në selinë e PD.

Teksa publikon një foto nga selia, në të cilën dallohet qartë parulla e Bashës ?Zgjedhim të ardhmen? dhe gardhi me policë.

Ai e ka ironizuar këtë situatë, duke thënë se kush zgjedh këtë lloj të ?ardhme? ka zgjedhgur edhe ditën e tij të fundit në politikë.

?Kush ka zgjedhur këtë “të ardhme”, ka zgjedhur edhe ditën e tij të fundit në politikë, së bashku me faqen e zezë, urrejtjen e demokratëve dhe përbuzjen e cilitdo që kërkon një opozitë në këtë vend!

qëndro_në_këmbë_demokrat

asnjë_hap_pas?, shkruan Strazimiri./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga